ŞUBAT AYI BURÇ YORUMUN! BU AY NASIL GEÇECEK?

2023-02-01

 

 

Burç Haberlerim aylık burç yorumu..Aya güzel başlayın!

 

Hayatınız ben bittim dediğiniz gün yeniden başlıyor. Bugün yeniden başlayacağınız gün!  Peki bugünün nasıl? Haydi görelim..

BİR GÜN KOSKOCA BİR HAYATTIR.

 

 

 

Şubat ayına para gündemiyle başlıyorsunuz. Gelirinizde artışlar olabilir. Fakat parayı harcama konusunda konuyu çok abartmayın. Ayın ilk haftası hızlı harcamalar yapmanız sonrasında sıkıntıya düşürebilir. 5 Şubat dolunayında en sert etkileri alan burçlardan birisiniz. Bu sebeple her konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Öncelikli olarak ise ev konusunda riskler var. Evinizde problemler oluşabilir. Gayrimenkul işleriniz varsa da bu dolunay pek hayırlı olmayabilir. Aile bireyleri ile alakalı da sevimsiz durumlar oluşabilir. Kariyer hayatınızda tepkilerinizi frenleyin üstünüze geleceklerdir. Ayın ortasına geldiğimizde ise giderleriniz öne çıkacak. Bu sebeple  ayın başında fazla harcama yapmayın diyorum çünkü ay ortasında plansız bir şeye mecburen harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar dolunayın sonrasında belki de şans ne diye unutmuşken, neredeyse bir ay sürecek bir şansa sahip olacaksınız. Hayatınızda parlayacaksınız. İşte olsun eğitimde olsun ön plana çıkacaksınız. Aşk deseniz o da var. Ama umutsuzken bu bir ay içinde hayatınızda güzel gelişmeler olacak. 20 Şubat yeniayı da size mucizevi yeni başlangıçlar getirecek. Özellikle duygusal hayatta beklentileri olan yeniayı beklesin.

 

Şubat ayına nihayet İkizler gibi başlıyorsunuz. Sosyal, asla içine kapanmamış, enerjisi bol ve kendine güveni gelmiş bir şekilde aramıza geri dönüyorsunuz. Özellikle ilk haftayla beraber pozitif gelişmeleri göreceksiniz bunu maddi olarak da yaşayabilirsiniz. 5 Şubat dolunayı baya sert geliyor ve sizler için en önemli mesajı “diline hakim ol İkizler” olacak. Güzel bir şeyi bir anlık sözle tersine çevirebilirsiniz. İletişim tonunuza iş ve eğitim hayatında dikkat edin. Gerginlikler kardeşleriniz, kuzenleriniz ile ilgili de olabilir. Seyahatler varsa dikkatli olun. Tutulmanın tarafından da bakınca beklenmedik bir sağlık sorunu dolunayda çıkabilir. Ayın ortasına geldiğimizde ilişkiniz, evliliğiniz öne çıkacaktır. Enerjinizi sevdiğinize harcayabilirsiniz. İlişkide güzel gelişmeler olabilir. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar kariyerde varsa atacağınız adımlar bu bir aylık süreçte atın. Hatta ne kadar Şubat ayında olursa o kadar iyi olur. Kariyerde güç kazanacağınız bir dönem olacak. Çalışmayanlar için de yatırım, iş kurma gibi durumlar varsa harekete geçilsin. 20 Şubat yeniayı tam da bu konularda yeni kapılar açacak. Bazılarınız için yeni iş teklifleri siz başvurmamış olsanız bile gelebilir.

 

Şubat ayına enerjiniz düşük başlasanız da sonrasında ayın ilk 3 gününde yaşadığınız güzel gelişmelerle bu enerjiniz yükselecek. Özellikle enerjinizi düşüren şey duygusal hayattaki net olmayan durumlar olabilir. 5 Şubat dolunayı beklenmedik geliyor dedik. Sizler içinse bu beklenmedik durum para ile ilgili olabilir. Maddi değeri olan her şeyinize dikkat edin. Gelirinizde artış bekliyorsanız belki artış olsa dahi tatmin etmeyebilir. Büyük yatırımlar için planlarınız varsa bu dolunay hiç zamanı değil. Ayrıca beklenmedik durumlar dostlarınızla ilgili de yaşanabilir. Ayın ortasında ise iş hayatında pozitif desteğiniz olacak. Çok çalışmanız gerekse de emeklerinizin karşılığını göreceksiniz. Sadece sağlığınızı ihmal etmeyin. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar esas her şeyin yolunda gittiği zamanlar yeni başlıyor. Kısa süre değil yaklaşık bir ay boyunca pozitif gelişmelere şahit olacaksınız. Hisleriniz çok güçlü olacak kendi iç sesinize, rüyalarınıza güvenin. Seyahatleriniz sıklaşabilir. 20 Şubat yeniayı da uzun zamandır emek verdiğiniz bir konuda yeni kapıları aralayabilir. Akademik hayatta olanlar, yurt dışı işi veya yerleşimi olanlar için de harika bir yeniay olacaktır. Hukuki işleriniz de sorunsuz gidecektir. 

 

Şubat ayına şanslı başlıyorsunuz fakat bu sefer kısa sürecek bu şans. Sizdeki dolunaya ilerliyor olacağız. Ama böyle sert dolunay varken ayın ilk gününe adım atıp harika haberler alan Aslan olursa şaşırmasın. Kariyerinizde parmakla gösterildiğiniz bir ay başı olabilir. 5 Şubat dolunayı gördüğümüz göreceğimiz en sert dolunaylardan olacak ve malesef sizlerin burcunda. Öncelikle konu ne olursa olsun her şeyde agresif olacaksınız. Sinirlerinize hakim olun. Beklenmedik durumlar sizlere her konuda olabilir. Garanti olan işiniz bile uzayabilir. Sevdiğinizle de ters düşebilirsiniz. Özellikle tartışmaların en çok yaşanacağı yer kariyeriniz ve sizden daha üst mevkide olan biri olabilir. Sağlık da ihmale gelmez dikkat. Ayın ortasına geldiğimizde Aslan daha yeni kendine geliyor ama öyle böyle değil. Resmen hayatının sahnesine çıkıyor. Aksi giden her şey düzeliyor. Üstüne bir de muhteşem tutkulu bir aşk geliyor. Çocukla ilgili de sevinçler yaşayabilirsiniz. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar finansal olarak atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Kredi çekmek veya bir gayrimenkul almak gibi bir durumunuz varsa Şubat ayını seçseniz daha iyi olur. 20 Şubat yeniayı da bu maddi konularla ilgili yeni kapılar açacaktır. Eşinizin gelirinde de artış olabilir bu yeniay yakınlarında. 

 

 Şubat ayına sosyal, neşeli bir Koç olarak başlıyorsunuz. Duygusal meselelere çok kafayı takmayın kendiniz içinizde kuruyor olabilirsiniz. Ayın ilk haftası güzel bir haber alırsanız şaşırmayın. 5 Şubat dolunayı ise sert etkileriyle geliyor derken Koç’un aslında en şanslı zamanlarına denk geliyor. Ama o kadar gergin bir dolunay ki şanslı demek zor olur sizler için. Özellikle gerginlik yeni başlayan flört sayılabilen ilişkinizde olabilir. Çocuğunuzla ilgili de sıkıntılar olabilir. Ayrıca beklenmedik bir para meselesi yaşayabilirsiniz. Ayın ortasıyla beraber daha pozitif bir sürece giriyorsunuz. Yüksek öğrenimle ilgili konularınız varsa olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Seyahatler ile ilgili planlar yapabilirsiniz. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar psikolojik olarak bir dönüşüme girmesi gereken Koç olacak karşımızda. Bu sefer bu Mart daha farklı gelecek çünkü Satürn de öğretilerine başlayacak. Tavsiyem, artık size yük olan her şeyi ayıklayın. Yoksa Satürn uzun vadede ders vere vere size bunu yaşatacak. Tam da 20 Şubat’ta bir yeniay varken bu yeniayla ruhen kendinizi arındırın. Geçmişi arkanızda bırakın. Sağlık probleminiz dahi varsa bu yeniay şifa olacaktır. Ama Satürn etkisi başlamadan siz esas ruhen şifalanın. Kişisel gelişim çalışması veya terapiye başlamak bu yeniayda idealdir. Rüyalarınıza güvenin.

 

Şubat ayına kariyer gündemiyle başlıyorsunuz. Ayın ilk günü tüm enerjinizi işteki yoğunluğunuza harcayabilirsiniz. Bir tek duygusal olarak düşük olan modunuzun işlerinize yansımamasına dikkat edin. Dalgınlıkla hatalar yapabilirsiniz. 5 Şubat dolunayı çok sert çok gergin geliyor. En çok da Başak’ları germeye geliyor. Ruh halinizi bu dolunay alt üst edebilir. Herkes canınızı sıkabilir. Özellikle geçmişteki biriyle ilgili bir şeyler görmeniz, duymanız sinirlendirebilir. Fakat en dikkat edilmesi gereken konu ise sağlığınız olacak. Bu dolunayda bir belirti görürseniz ihmal etmeyin bu bir uyarıdır. Ayrıca seyahatleriniz varsa aksilikler, rötarlar gündeme gelebilir. Ayın ortasıyla huzurunuz yerine geliyor. Ailenizle kutlayacağınız güzel haberler alabilirsiniz. Gayrimenkul işleriniz varsa adım atabilirsiniz. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar evliliğinizde, ilişkinizde güzel zamanlar içinde olacaksınız. Romantik bir süreç yaşayacaksınız. Ortaklıkla bir işiniz varsa bu bir aylık süreçte çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz. 20 Şubat yeniayı da hem işte hem ilişkide yeni sayfalar açacaktır. Hatta flörtler ilişkiye dönebilir, ilişkisi olanlar evililik yoluna dahi girebilir.

 

Şubat ayına başladığınızda enerjiniz yüksek, yapmak istediğiniz hangi iş hangi konu varsa daha ayın ilk gününden hızlıca halledebilirsiniz. Akademiyle ilgisi olanlar için de verimli bir ay başı olacaktır. 5 Şubat dolunayı tüm gerginliğiyle gelirken bu durum size dost çevrenizde yansıyabilir. Bir dostunuzla aranız açılabilir veya onun bir sağlık haberini alabilirsiniz. Aşk hayatında da sözlerinize dikkat edin kalp kırabilirsiniz. Maddi olarak da riskli bir zamanda olacaksınız beklenmedik bir borç karşınıza çıkabilir. Ameliyat düşünceniz varsa bu dolunay hiç zamanı değil. Ayın ortasıyla birikte sosyalleşeceğiniz, yeni çevrelere dahil olacağınız bir dönem başlıyor. Bazılarınız seyahatler düşünebilir. Eğitim hayatında pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar çalışma hayatınızda yükselişe geçebilirsiniz. Altınızda çalışanlar varsa birlikte başarılı işlere imza atabilirsiniz. Sağlığınızda problemler varsa bu bir aylık süreçte yeni tedaviler, yeni bir yaklaşım bularak şifa bulabilirsiniz. 20 Şubat yeniayı da yeni başlangıçları iş hayatında getirecektir. Terfi alabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız ekip arkadaşlarınızın artık lideri konumuna gelebilirsiniz. Duygusal olarak sizi mutlu edecek biri ansızın hayatınıza girebilir. 

 

Şubat ayına başlarken aklınızda finansal bir mesele olabilir. Eğer ki çözüme kavuşturmak istiyorsanız beklemek yerine ayın hemen başında harekete geçin. Ayın başında biraz melankolik bir ruh haliniz olabilir. Bunun sebebi zihninizin çok dolu olmasından ötürü her şeyin kötüsüne odaklanmanız. 5 Şubat dolunayının agresifliğini en çok hissedecek burçlardan birisiniz. Özellikle kariyerde bu dolunay sizi etkileyebilir. Gerek işleriniz aksi gidebilir gerekse yöneticinizle ciddi gerginlikler yaşanabilir. Aile hayatında da stresli zamanlar olabilir. Tutulmaya da etki ettiği için beklenmedik durumlar ilişki ve evlilik hayatında olabilir. Kısacası bu dolunay sinirlerinize en çok hakim olmanız gereken zaman. Ayın ortasına geldiğinizde gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar Akrep’leri kimse tutmasın. Böyle sert bir ay başlangıcından sonra tam bir ay boyunca mutluluğu yakalayan bir Akrep bizlerle olacak. Her konuda şansınız açılacak. Emek verdiğiniz işiniz, beklediğiniz paralar derken her alanda parlayacaksınız. En çok da aşk! Bir ay içinde bir flörtünüz olursa şaşırmayın. Hatta 20 Şubat yeniayı en çok aşkta yeni başlangıçları Akrep’lere verecek. Şubat sonuyla beraber aşkta yüzünüz gülecek. Çocuğunuzla ilgili de pozitif bir süreçte olacaksınız. 

 

Şubat ayına başladığınızda sevdiğinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Ayın ilk günü biraz melankolik gözüküyorsunuz. Partnerinizin ilgisi olsa da dahi kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. 5 Şubat dolunayı riskli ve beklenmedik bir dolunay dedik. Sizler için öncelikle dikkat edilmesi gereken konu seyahatler. Bu illa ki uzak mesafe değil, evden işe gitmek olarak da düşünebilirsiniz. Bu da bir ulaşım konusudur o sebeple ulaşımda problemler olabilir. Ayrıca yüksek öğrenimle ilgili bir durumunuz varsa bu dolunay bu konularda da zorlayacaktır. Vize, pasaport veya herhangi bir yurt dışı konusu da aksi ilerleyebilir. En çok ruh halinizi düşürmeye geliyor bu dolunay. Her konuda negatife odaklanmaktan kaçının. Ayın ortası ise sizin zamanlarınız diyebiliriz. Enerjiniz yüksek olacak. Dış görünümünüzde değişim düşünebilirsiniz. Aksi giden şeyler yoluna girecektir. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar ailenize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Ev, gayrimenkul işleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Özellikle Şubat sonu yapsanız bu hamleleri iyi olur. 20 Şubat yeniayı da aileye bir sevinç getirecek. Aşk hayatında da ümitsizken alacağınız sürpriz bir mesaj veya arama mutlu edebilir.

 

Şubat ayına şahane bir enerjiyle başlamıyorsunuz. Biraz halsiz biraz ruhsal olarak bunalmış bir haliniz olabilir. Buna iş yükünüz de sebep olabilir. Bir tek ayın ilk günüyle beraber bağışıklık sisteminize biraz daha dikkat edin. 5 Şubat dolunayı beklenmedik etkilerle geliyor ve sizler için bu durum maddi konularda olabilir. Dolunay size hiç ummadığınız bir borç veya maddi kayıp getirebilir. Paranıza, değerli eşyalarınıza dikkat edin. Eşinizin bir borcuyla da karşılaşabilirsiniz. Ruhsal olarak çok düşürecek olan bu dolunayda negatif düşünerek kendinizi yok yere üzebilirsiniz. Eğer ki bir ameliyat konusu varsa ertelemenizde fayda var. Ayrıca agresif ruh halinizi sevdiğinize veya çocuğunuza da yansıtabilirsiniz. Ayın ortasıyla beraber daha duygusal daha kendine dönmüş bir Oğlak bulabiliriz. Sosyalleşmek iyi gelecektir. Sağlıkla ilgili konularda harekete geçmek, tahlil yaptırmak, tedavi olmak için idealdir. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar siz yalnız kalmak isteseniz de bu mümkün olmayacak. Kalabalıklar içinde olacaksınız. Tanıştığınız yeni kişiler size çok güzel kariyer fırsatları dahi getirebilir. Eğitim hayatında olanlar için de verimli bir aylık süreç olacaktır. 20 Şubat yeniayı da bu yeni çevreleri hayatınıza hızla sokacaktır. İş hayatında iletişime dayalı mesleklerde olanlara yeniay yeni kapılar açabilir. Kardeşlerinize, akrabalarınıza dair de sevinçler yaşayabilirsiniz. 

 

Şubat ayına başladığınızda şansınıza diyecek yok. Özellikle aşk gündemiyle hızlı bir giriş yapıyorsunuz bu aya. Sadece fazla detaylara takılıp güzel bir şeyin enerjisini düşürmeyin. 5 Şubat dolunayı ise hem sert hem de sizlerin tam 180 derece karşısında oluşuyor. Yani bu dolunayda en çok dikkat edecek burçlardan biri sizlersiniz! Öncelikle her konuda dikkat diyorum buna sağlıkta dahil. Ama en çok ilişkisi veya evliliği olanlara uyarım. Bakın Satürn çıktı çıkacak burcunuzdan bu konular tatlıya bağlanacakken bu dolunay gol atmaya geliyor. Sakın sevdiğinize ani çıkışlar yapmayın sonu iyi gitmeyebilir. Ayrıca dolunayın beklenmedik tarafı sizlere aile hayatında etki edebilir. Birinin sağlığı gündeme gelebilir. Evin içinde aksilikler, tadilat gerektirecek şeyler olabilir. Ayın ortasıyla birlikte enerjiniz de yerine geliyor. Hatta enerjiyi bırakın muhteşem bir şansınız olacak. O yüzden aşk hayatında sakin kalın ayın ortasında ayaklarınız yerden kesilecek. Kariyerde de yükseleceksiniz. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar bu senenin en çok maddi sevinçlerini yaşayacağınız dönemi olabilir. 20 Şubat yeniayı da parayla ilgili konularda yeni gelişmeleri karşınıza getirecek. 

 

Şubat ayına başlarken önceliğiniz aileniz olabilir. Evinizle ilgili ufak tefek aksaklıklar olabilir evden çıkarken her şeyin kapalı olduğunu kontrol edin özellikle de ayın ilk günü. 5 Şubat dolunayı sert geliyor ve size de ciddi mesajlarla geliyor. Bu dolunay öncelikle sağlığınıza vurgu yapacak. Üstüne düşmediğiniz bir rahatsızlık varsa artık bu konuya el atmanız gerekebilir. Bir şey yoksa da ani bir durum gelişebilir. Bir ağrı veya tansiyon yükselmesi gibi anlık şeyler olursa bir kerelik diye düşünmeyin. Ayrıca çalışıyorsanız dolunayla birlikte altınızda çalışan biriyle görüş ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa ona da çok dikkat edin. Beklenmedik durumlar kardeş, kuzen gibi akrabalardan yana da olabilir. Eğer Balık olarak yazıyı yarıda bırakmadıysanız güzel zamanlara geçiyoruz  Ayın ortasıyla beraber önce yüzünüz iş hayatında gülmeye başlıyor. Çalışmıyorsanız da gelecekle ilgili atılan adımlarda güzel sonuçlar alınabilir. 19 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar sizlerin dönemi başlıyor. İyi ki doğdunuz Balık burçları! Esas şimdi enerjiniz düzeliyor ve her şey yolunda gitmeye başlıyor. Tabii ki bu sene bir fark var Satürn’ü alacaksınız Mart’ta ama ona ayrı bakacağız. Esas 20 Şubat yeniayı sizlerin burcunda ve gerçekten ne dilerseniz dileyin bu yeniayda! O kadar muhteşem gelecek sizlere! Yeni sayfalar her alanda açılacak. Özellikle aşka doyamayacaksınız. Paraysa para da var. Balık’lar, Satürn gelmeden önce bu yeniay ilaç gibi gelecek sizlere.

 

Bir şeyler arayın
Diğer Yazılar SUŞİ YEMEK FAYDALI MI? 2023-08-16 EGZAMADAN NASIL KURTULABİLİRİM? 2023-08-12 APPLE’IN ÖĞRENCİLERE İNDİRİM YAPTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ? DETAYLAR HABERİMİZDE! 2023-07-17 Seyehatsever Projesi Sayesinde İstediğin Şehirde Ücretsiz Kalabilirsin TAKDİR TEŞEKKÜR ALAN ÖĞRENCİLERE MÜJDE! 2023-06-10 ÖĞRENCİLERE 1000 TL BAYRAM HARÇLIĞI! 2023-06-07 ÖĞRENCİYE VERGİSİZ CEP TELEFONU! CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI İŞSİZLİK MAAŞI NEDİR? NASIL ALINIR? NE KADAR OLDU? 2023-05-19 BU ŞAMPUANI KULLANMAYIN! Egzamanızın Sebebi Olabilir. 2023-05-19 Naci Görür, Malatya Depremiyle İlgili 6 Şubat Tarihini Belirterek Bir Uyarıda Bulundu. 2023-05-19 Kızılay 3000 TL Yardım Başvurusu! Kimler Faydalanabilir! 2023-05-06 Yeni 3600 Ek Gösterge Müjdesi! 2023-05-01 DİYET YAPMADAN KİLO VERMEK İSTER MİSİN? Maya Takviminin Gizemi ! 2023-04-26 İngilterede Gıda Krizi! 2023-04-25 YENİ EVLENENLERE MÜJDE! Faizsiz 150.00 TL Devlet Desteği. 2023-04-12 İftardan Sonra Hemen Sakın Tüketmeyin! 2023-04-03 Bursa Şehir Hastanesinde İlk Organ Nakli! Doç .Dr. Osman Serhat Güner ve Ekibi Hastalara Umut Oldu. 2023-03-31 TOGG ' un ŞARJ ÜCRETİ ? KM BAŞINA KAÇ PARA TÜKETİR ? 2023-03-31 Gündem! Pratik Bilgiler! Fırsatlar İçin Yukarıdaki Butonları Kullan ! İŞSİZLİK MAAŞI NEDİR? NASIL ALINIR? NE KADAR OLDU? 2023-03-24 Kırışmayan Yüzün Sırrı! 2023-03-23 KIYAMET VE SONRASINI ANLATAN BİR KAÇ FİLM! 2023-03-23 Ronaldo'nun Takım Arkadaşı olabilir. Galatasaray'ın Dev Yıldızı.. 2023-03-23 Ronaldo'nun Takım Arkadaşı olabilir. Galatasaray'ın Dev Yıldızı.. 2023-03-23 Barajlar Doluyor! Sevindiren Hava Tahmini.. 2023-03-22 18 Yaşını Aşan Herkes Başvurabilir! Aylık 1250 TL Devlet Desteği. 2023-03-22 Instagram'ın En Çok Takip Edilen Kadını! Rekabet Artıyor.. 2023-03-21 ÇOCUK YARDIMI NASIL ALINIR? 350 TL-650 TL ÇOCUK YARDIMI! 2023-03-20 Çok Fazla Su İçmek Sağlıklı mı ? Su Zehirlenmesi.. 2023-03-20 Kasko Hangi Durumlarda Ödeme Yapmaz? 2023-03-20 Kızılay A101 Yardım Kartı Nasıl Alınır? 2023-03-18 RAMAZAN AYI'NDA BESLENME İPUÇLARI! 2023-03-18 Kredi Çekecekler Dikkat! 2023-03-18 Dünya'nın En Sağlıksız Gıdalarından Biri! Vücut Kimyanızı Bozuyor! 2023-03-18 Çanakkale Zaferi’nin Anlam ve Önemi! 2023-03-18 ASPİRİN, EROİN VE MORFİN ORTAYA ÇIKIŞI! 2023-03-18 iPhone Cihazların Hızını Artıracak Sır..! 2023-03-17 EV HANIMLARINA 500 TL-1100 TL PARA DESTEĞİ NASIL ALINIR? 2023-03-13 BUNLARI YAPAN ERKEN YAŞLANABİLİR! Cilde zarar veriyor.. 2023-03-16 2023 RESMİ TATİLLER TAKVİMİ! 2023-03-16 2023 RESMİ TATİLLER TAKVİMİ! 2023-03-16 Avrupa'nın Devleri Arda Güler İçin Geliyor! 2023-03-16 Avrupa'nın Devleri Arda Güler İçin Geliyor! 2023-03-16 18 MART RESMİ TATİL Mİ ? Bankalar vs. Açık mı? 2023-03-16 'İzleyecek Bir Şey Kalmadı.' DİYENLERE AZ BİLİNEN 10 HARİKA DİZİ! 2023-03-16 Son Dakika 4,8 Büyüklüğünde Deprem 2023-03-16 E-Devlet Üzerinden Adres Değişikliği Nasıl Yapılır? 2023-03-16 Doğum Yardımı Nedir? Nasıl Alınır ? 2023-03-15 Saç Derisi Kaşıntısına Kesin Çözüm! 2023-03-03 1600 Yıllık Mezardan Çıkanlar Hayretler Yarattı. 2023-03-13 Depremlerin Ardından Trakya’daki Arsalara Yoğun İlgi! TikTok’un Yeni Ortağı !Tüm Detaylar.. 2023-03-15 Çin Ekonomisinde Toparlanma Eğilimi 2023-03-15 AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRINDA ARTIŞ! 2023-03-15 Hakan Çalhanoğlu’nun Performansı İtalya'da Sansasyonel Yarattı 2023-03-15 T.C Kimlik Numaranızı Nasıl Ezberliyorsunuz? Ezberleme Şeklinize Göre Zeka Türleri 2023-03-15 ABD'de Peş Peşe Banka İflası 2023-03-13 DASK'tan Hafif hasarlı Honutlara 72 Saatte Ödeme 2023-03-14 EYT Kredisi İçin Geri Sayım Başladı Belli Şartlar Olacak. 2023-03-14 Lady Gaga'nın Oscar törenindeki değişimi gündem oldu 2023-03-14 En Aşık Burçlar ! 2023-03-14 En Aşık GENÇ CİLDİN SIRRI! Cildin Nefes Almasını Sağlıyor.. 2023-03-13 O borçlar siliniyor! Meclis'ten geçti Resmi Gazete'de yayımlandı 2023-03-12 Galatasaray'ın yıldızı Nicolo Zaniolo gündem oldu! 2023-03-12 Ali Sunal'ın Deprem İsyanı.. 2023-03-10 Serdar Ortaç'ın Acı Kaybı. Kardeşi Serkan Ortaç Genç Yaşta Hayata Veda Etti. 2023-03-12 FBI ARAŞTIRMASINA GÖRE EN TEHLİKELİ BURÇLAR! 2023-03-12 Çok Bilinmeyen Sürpriz Sonlu Harika Filmler! İzlemeden Geçme! 2023-03-11 EV HANIMLARINA 500 TL-1100 TL PARA DESTEĞİ NASIL ALINIR? 2023-03-11 E-DEVLET BİRİKMİŞ PARA NASIL ALINIR ? 2023-03-11 EN İYİ 10 İNTİKAM FİLMİ ÖNERİSİ! Part 1 İzlemeden Geçme. 2023-03-06 Depremden Etkilenen Öğrencilere 1100 TL Para Yardımı! 2023-02-23 YAŞADIĞINIZ BİNANIN SAĞLAMLIK TESTİNİ NASIL YAPTIRABİLİRSİNİZ? 2023-02-25 ÜNİVERSİTELER TATİL EDİLDİ! PEKİ ÖĞRENCİLER BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR? 2023-02-15 Sismik izolatör nedir, ne işe yarar? Depremi ne kadar korur ? Maliyeti vs 2023-02-13 SON DAKİKA! OKULLAR 20 ŞUBATTA AÇILACAK! 1 Hafta Daha Uzatıldı. 2023-02-09 ŞARTLI EĞİTİM YARDIMI (Ş.E.Y) NEDİR? NASIL ALINIR? 2023-02-01 DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERİMİZ İSTEDİKLERİ OKULA NAKİL OLABİLECEK. SON DAKİKA! 2023-02-08 ZORUNLU DEPREM SİGORTASI (DASK) NASIL ALINIR? NASIL YAPTIRILIR? 2023-02-08 EVİNİN ALTINDAN FAY HATTI GEÇİP GEÇMEDİĞİ NASIL ÖĞRENİLİR? Güvenli Yardım Toplama Alanları! Yakın Bölgelerdeki Ücretsiz Otel-Pansiyon vs. 2023-02-07 Son dakika… Kahramanmaraş'ta 7,7 büyüklüğünde deprem! 2023-02-06 ÇOÇUĞU ÜNİVERSİTE OKUYAN AİLELERE MÜJDE! 2852 TL Aylık Maaş Yardımı. 2023-01-12 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMUN! BU AY NASIL GEÇECEK? 2023-02-01 TAKDİR TEŞEKKÜR ALAN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK MÜJDE! 5104 TL KARŞILIKSIZ ÖDEME! 2023-01-26 AĞRILARIN ŞİFRESİ EL VE AYAKLARDA! Akupunktur Noktaları DAR GELİRLİ AİLELERE KİRA DESTEĞİ! DEVLET KİRA YARDIMI! 2023-01-22 BİTCOİNDE AYI-BOĞA SAVAŞI! 2023-01-19 MEB’İN YAPTIĞI 2023 BURSLULUK SINAVI NEDİR? NE ZAMAN YAPILACAK? 2023-01-15 OCAK AYI NASIL GEÇECEK? BurçHaberlerim 2023-01-01 ELEKTRİK TÜKETİM DESTEĞİ’NE NASIL BAŞVURULUR? ŞARTLAR NEDİR? 2023-01-12 DOĞDUĞUNUZ YIL KADERİNİZİ BELİRLİYOR OLABİLİR! 2023-01-08 WHATSAPP MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OLARAK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ!WH 2023-01-05 ÇOCUK YARDIMI NASIL ALINIR? 350 TL-650 TL ÇOCUK YARDIMI! 2022-12-22 BURÇLARIN EN SEVİLMEYEN ÖZELLİKLERİ! 2023-01-04 SINAV HAFTASINDA İŞİNİZE YARAYACAK SİTELER! ÖĞRENCİLER BU HABERİ KAÇIRMASIN! 2023-01-03 Burçların Zeka Tarzları! 2023-01-03 WHATSAPP ARTIK BAZI TELEFONLARDA ÇALIŞMAYACAK! İŞTE O TELEFON MARKALARI! 2023’ün İLK GÜNLERİNDEN NELER OLDU?… 2023-01-01 Günlük Burç Yorumu! 2 Ocak Pazartesi 2023-01-02 KORKUNÇ KARADEDELER OLAYI VE FİLMİ! 2023-01-01 2023'ün En Şanslı Burçları! 2023-01-01 2023'te BURÇLARI NELER BEKLİYOR? 2022-12-31 İSMİNİZDEKİ GİZEMİ ÇÖZÜN! İsimden Karakter Analizi. 2022-12-30 Günlük Burç Yorumu! 30 Aralık Perşembe 2022-12-30 OYUN TEST EDEREK GELİR ELDE EDEBİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ? 2022-12-29 Günlük Burç Yorumu! 29 Aralık Perşembe 2022-12-29 Günlük Burç yorumu! 28 Aralık Çarşamba 2022-12-28 DOĞUM TARİHİNİZDE BİR SIR YATIYOR OLABİLİR.. 2022-12-27 E DEVLETTE BİRİKMİŞ PARANIZ OLABİLİR! BU PARA NASIL ALINIR? TÜYLER ÜRPERTEN EN İYİ 10 SERİ KATİL FİLMİ. Part-1 2022-12-26 DÜNYA DEVİ NUSRET'E MEN ŞOKUNDAN SONRA BİR ŞOK DAHA! 2022-12-22 AMAZONUN SAHİBİ JEFF BEZOS SERVETİNİ NASIL KAZANDI? NERDEN BAŞLAMAK GEREK? 2022-12-23 SON DAKİKA! CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI ASGARİ ÜCRET 8.500TL OLDU! MEMUR MAAŞLARI NE OLACAK? 2022-12-22 ÖĞRENCİLERE 500TL’LİK ULAŞIM DESTEĞİ! CUMHURBAŞKANI DUYURDU! 2022-12-21 ÇÖL TESTİNE HAZIR MISIN ? 2022-12-21 2022 Dünyanın En etkili 500 Markası! GOOGLE ZİRVEYİ KAPTIRDI! 2022-12-19 MESSİ Mİ? RONALDO MU? DEV ANKET! 2022-12-19 YOUTUBE’DE OYUNCAK KANALI NASIL AÇILIR? NASIL GELİR ELDE EDİLİR? 2022-12-17 DOĞALGAZ TÜKETİM DESTEĞİ’NE NASIL BAŞVURULUR? ŞARTLAR NELER? 2022-12-16 AİLE DESTEK ÖDEMESİ DETAYLARI VE BAŞVURU ŞARTLARI! 2022-12-16 REKLAM İZLEYEREK PARA KAZANABİLİRSİN! 2022-12-12 YAPILABİLECEK EN KOLAY İŞLERDEN BİRİ: GİZLİ MÜŞTERİLİK! İLKOKUL ORTAOKUL LİSE FARKETMEZ ÖĞRENCİLERE 1611 TL YARDIM 2023 GÜNCELLEMESİ! 2022-12-12 EN KORKUNÇ 10 TÜRK KORKU FİLMİ! 2022-08-12 2022’nin GOOGLE VERİLERİ! En Çok Arananlar! 2022-12-09 Vizesiz Gezebileceğiniz Ülkeler! 2022-12-07 FBI ARAŞTIRMASINA GÖRE EN TEHLİKELİ BURÇLAR! TÜRK ÜNLÜLER VE YAŞADIKLARI EŞSİZ EVLER! KISA SÜRELİ HAFIZA TESTİ! Inception Filmini Sevenlere Beğenecekleri EN İYİ 10 Film Önerisi! PART-1 2022-12-02 NETFLİX’TE YAYINLANAN AKIL KARIŞTIRAN FİLMLER! 2022-12-01 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN BAŞVURABİLECEĞİ KARŞILIKSIZ BURSLAR! 2022-12-01 GRETA FİLMİ KONUSU 2022-11-30 ARALIK AYINDA İZLENEBİLECEK EN İYİ 5 DİZİ! 2022-11-27 SON DAKİKA! KYK BURS BAŞVURU SÜRELERİ UZATILDI! 2022-11-25 CELAL ŞENGÖR UYARDI! 2022-11-23 Tüm Zamanların En iyi 10 Türk Filmi! 2022-11-22 Telefon ve Bilgisayarlarımızdaki Fotoğraflar Gerçekten Siliniyor Mu? 2022-11-21 Tüm Zamanların En İyi 10 Film Önerisi! 2022-11-21 ARAÇ SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE MÜJDE ! 2022-11-19 Dünyanın En Nadir Ayında Doğmuş Olabilirsiniz! 2022-11-18 Justin Bieber’ın Milyonlarca Dolar Ödediği NFT Eseri %80 Değer Kaybetti 2022-11-18 100 bin dolar harcayarak boyunuzu uzatabilirsiniz 2022-11-18 Elon Musk’ın satın aldığı Twitter zor zamanlar geçiriyor 2022-11-18 Dünyanın en yakışıklı ya da güzel ayında doğmuş olabilirsiniz 2022-11-18 Son dönemlerin en büyük tartışması Martı ve Taksiciler 2022-11-17 100.000 TL İLE NE İŞ KURABİLİRİM? 2022-10-24 Yurt Dışından Telefon Getirme Şartları Değişiyor İşte Yeni Kısıtlama ve Geçerli Olacağı Tarih AİLE DESTEK PAKETİ GÜNCEL BİLGİLER. Ne kadar destek sağlanıyor? Başvuru şartları? Nerden başvuru yapılır? 2022-10-21 ARABA FİYATLARI NE OLACAK? 2022-10-18 TOGG CEO’su Gürcan Karakaş: “100 yıldır araba üretenlere meydan okuyoruz!” 2022-10-18 ESKİ TELEFONUMU EN İYİ ŞEKİLDE NASIL SATABİLİRİM? 2022-10-18 Çocuğu Olan Aileler Müjde ! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı duyurdu ! Ailelere 400, 600 ve 1300 TL veriliyor! 2022-10-13 Elektronik Tamiri Yaparak Evden Para Kazanın! 2022-10-13 Çocuğu Okula Gidecek Ailelere 2337 TL Destek! 2022-09-09 İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine 1.611 TL yardımı! 2022-09-13 Tişört Tasarlayarak Para Kazanabilir misin? 2022-10-05 Video Düzenleme Yaparak Evden Para Kazanmaya Başla 2022-10-13
Haberlerim Var Sizde takip edin ve haberdar olun !

                   


Copyright © 2022 / AKKO Dijital