iPhone Cihazların Hızını Artıracak Sır..!

2023-03-17

 

Özellikle de güncelliğini yitirmiş bazı iphone modellerinin hızını artırmak için yöntem arayışlarına giren iPhone kullanıcıları, okuyanları da şaşkına çevirecek bir detaya dikkat çektiler.

 

Apple’ın iPhone serisi akıllı telefonları genellikle uzun yıllar performansından ödün vermeksizin dayanabilmesiyle biliniyor. Öyle ki 4 yıl önce piyasaya çıkan ve günümüz standartlarıyla kıyaslandığında teknik olarak “eski” sınıfına sokabileceğimiz cihazlar bile hala günlük kullanım için gayet ideal durumdalar. Fakat bu maalesef her iPhone için geçerli değil.

Bir kullanıcı iPhone’unda ilginç bir deneyim yaşadı: Akıllı telefonunun bölgesini Fransa olarak değiştirdiğinde, performansın arttığını fark etti. Peki bu nasıl mümkün olabiliyor?

 

Bu İşlem Nasıl Yapılır

iPhone veya iPad'inizdeki dili değiştirme

 • Ayarlar uygulamasını açın.
 • Genel'e dokunun.
 • Dil ve Bölge'yi seçin.
 • Dil Ekle'ye dokunun.
 • Kullandığınız dili seçin.
 • Birincil dilinizi seçin. Gösterilen uyarıda, birincil diliniz olarak hangi dili kullanmak istediğiniz sorulur.

 

Peki Bölgesi Fransa olarak değiştirilen iPhone neden hızlanıyor?

Soruya cevap vermek için biraz geçmişe gitmemiz gerekiyor. Hatırlayacak olursanız bir dönem Apple’ın iPhone’ları yavaşlattığını iddia eden haberler ortaya çıkmıştı. Özellikle eski akıllı telefonlarda yaşanan bu durum kullanıcılar tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Apple ise konuyla alakalı bir açıklama yaparak amacını ortaya koymuştu: Bataryası eskiyen bir iPhone, artık işlemciye güç veremeyecek duruma geldiğinde aniden kapanma sorunu yaşayabiliyor. Bunun önüne geçmek isteyen şirket ise çözümü işlemcinin frekans hızını düşürmekte bulmuştu.

 

 

Ancak Apple, bu hamlesi nedeniyle Fransa tarafından tam 25 milyon euro cezaya çarptırılmıştı. Bunun sonucunda, iPhone’ların en azından Fransa’da artık planlı yavaşlatma politikasına tabi tutulamayacağı beklentisi oluştu. Apple resmi olarak bunu doğrulamadı, fakat paylaşılan bazı kullanıcı raporlarına göre iPhone’un bölgesini Fransa olarak değiştirmek performansı önemli ölçüde artırıyor. Hatta aynı işlemin iPad’lerde bile işe yaradığı belirtiliyor.

Bir iPhone 7 kullanıcısı GeekBench testiyle iddiasını kanıtladı. Telefon, bölgesi Fransa olarak değiştirilmeden önce 286.632 skor elde ederken; değiştirildikten sonra 298.321 puan aldı. Teorik olarak bakıldığında uçuk bir değişiklik yok, ancak yine de sayısal olarak farklı sonuçlar ortaya çıkması akıllara Apple’ın her ülke için ayrı politika izlediği ihtimallerini getirdi.

 

 

 

 

Ayrıca  iPhone Cihazınızı Hızlandırmak İçin  technomoji'ye Göre Şunları da Deneyebilirsiniz.

 

iPhone’u Yeniden Başlatın

Çoğu durumda, yavaş bir iPhone’u yeniden başlatarak hızlandırabilirsiniz. Bu yöntem, küçük yazılım sorunları veya kararsız uygulamalardan kaynaklanan yavaşlama sorununu çözecektir.

Güç düğmesine ve ana düğmeye aynı anda birkaç saniye basılı tutun ve telefonun yeniden başlatılmasını bekleyin. Sonrasında Apple logosu ekranda görünecektir. iPhone’un normal şekilde açılmasına izin vermek için bu sırada düğmeyi bırakın. iPhone 7 veya 7 Plus kullanıyorsanız, ses açma/kısma düğmesini ve güç düğmesini aynı anda basılı tutmanız gerekir.

 

iPhone’un RAM’ini Temizleyin

AssistiveTouch ile iPhone RAM temizleme adımları şu şekilde:

 • iPhone’unuzdan Ayarlar > Erişilebilirlik adımlarını takip edin.
 • Sonra da Dokunma > AssistiveTouch sıralamasını izleyin.
 • AssistiveTouch’un yanındaki kaydırıcıya dokunarak özelliği aktif edin.
 • Şimdi iPhone’unuzda Ayarlar > Genel sıralamasını izleyin.
 • En aşağıdaki Sistemi Kapat seçeneğine dokunun.
 • Bu esnada aktif ettiğiniz AssistiveTouch özelliğiyle birlikte yuvarlak bir simge görünmüş olmalı. Onun üzerine dokunun.
 • Kilit ekranına döndükten sonra tekrar bırakın.

 

Arka Planda Uygulama Yenile Kısmını Özelleştirin

iPhone’unuzda bulunmasını istediğiniz fakat yenilenmesine gerek duymadığınız uygulamalar olabilir. Sıklıkla kullandığınız uygulamalar dışında fazla kullanmadığınız uygulamaların arka planda yenilenmesini engellemeniz, iPhone’unuzun yararına olacaktır. Çünkü arka planda uygulama yenileme hem beklenmedik zamanlarda internet hızınızı hem de pil tüketiminize olumsuz yansır. Ayrıca yoğun işlem gerektiren bir şey yaptığınızda (örneğin grafik desteğine fazlasıyla ihtiyacı olan bir oyun oynamak gibi) cihazınızın hızını da olumsuz yönde etkileyecektir. Bu sebeple Ayarlar > Genel > Arla Planda Uygulama Yenile sırasını takip ederek önemsiz bulduğunuz uygulamaların arka planda yenilenmesini durdurabilirsiniz.

 

Safari’nin Geçmişini Silin

iPhone’da Safari geçmişi nasıl silinir?

 • Telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne gidin.
 • Uygulamalar bölümünde “Safari”yi bulun..
 • Sayfayı aşağı kaydırın ve görünen “Geçmişi ve Site Verilerini Temizle”ye dokunun.
 • iPhone Safari geçmişini sildikten sonra tekrar tarayıcıya giriş yaptığınızda mevcut hesabınızdan otomatik olarak çıkış yapılacaktır.

 

Telefondaki Uygulamaların Geçmişini Silin

iPhone uygulama önbelleği temizliği için yapmanız gerekenler şu şekilde:

 • Sık kullandığınız diğer uygulamaların cihazınızda ne kadar yer kapladığını öğrenebilir ve buna uygun önlemleri alabilirsiniz.
 • Telefon ayarlarında “Genel” seçeneğine dokunun.
 • Ardından “iPhone Depolama”ya dokunun.
 • Açılan sayfada sırasıyla telefonunuzda en çok yer kaplayan uygulamaları görüntüleyeceksiniz. Herhangi bir uygulamaya tıkladığınızda, uygulamanın ve uygulamadaki verilerin ne kadar yer kapladığını görebilirsiniz.
 • Uygulamaya girerek çok fazla yer kapladığını düşündüğünüz verileri silebilirsiniz.

 

Telefonunuzdaki Gereksiz Dosyaları Temizleyin

Telefonunuzu hızlandırmanın başka bir yolu da iPhone gereksiz dosyalarını silmektir. Bu telefon hızlandırma yöntemi ile hafızayı işgal eden gereksiz dosyalardan kurtulabileceksiniz. Önce iPhone’unuzdaki “Dosyalar” kısmına girin. Ardından silmek istediğiniz dosyayı seçin ve “Sil” butonuna dokunun. Basit bir işlem olsa da etkili olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Kullanmadığınız Uygulamaları Tamamen Kaldırın

Kullanmadığınız uygulamaları telefondan silmek, iPhone hızlandırmak için en etkili yöntemlerden biridir. Daha az tercih ettiğiniz ve telefonunuzda gereksiz yer kaplayan uygulamaları silmek, hafızanın büyük oranda genişlemesini sağlayacaktır. Bu yöntem, iPhone’unuz için diğer yöntemlere oranla daha etkilidir. İşte yapmanız gerekenler:

 • Bir uygulamayı silmek için “Ayarlar”da “Uygulamalar”a gidin.
 • Silmek istediğiniz uygulamaya dokunun.
 • Ekranda “Uygulama Sil” seçeneğine tıklayarak uygulama silme işlemini gerçekleştirin.

 

iPhone’u Son Sürüme Güncelleyin

 • Telefonunuzun Ayarlar kısmını açın.
 • Genel> Yazılım Güncelleme’ye gidin
 • Burada görünen en son iOS sürümüne yükseltin.

 

‘Hareketi Yavaşlat’ Modunu Açın

 • Ayarlar’a girdikten sonra Genel’e tıklayın.
 • Erişilebilirlik seçeneklerine tıklayın.
 • Etkinleştirmek için “Hareketi Azalt” butonunu aktif hale getirin.

 

Uygulamalar İçin Kullanılan Konum Servislerini Düzenleyin

 • Telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne gidin.
 • “Gizlilik” seçeneğine tıklayın.
 • Konum Servisleri’ne geçin ve konumunuza erişebilen uygulamaları yönetin. İsterseniz uygulamanın konumunuza erişimini tamamen kapatabilir veya yalnızca uygulama açıkken konumunuza erişime izin verebilirsiniz.
 • iPhone’unuzun performansını artırmak için bu hizmete uygulama erişimini mümkün olduğunca kısıtlamanız önerilir. Özellikle sık kullanmadığınız uygulamalar konumunuza erişmek zorunda değildir.

 

iPhone’unuzun Pilini Değiştirin

Pili zayıflamış iphone modellerinde donma kasma ve yavaşlama sıklıkla görülür. Pil değiştirdiğinizde bu durum önemli ölçüde pozitif etki edecektir.

Bir şeyler arayın
Diğer Yazılar SUŞİ YEMEK FAYDALI MI? 2023-08-16 EGZAMADAN NASIL KURTULABİLİRİM? 2023-08-12 APPLE’IN ÖĞRENCİLERE İNDİRİM YAPTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ? DETAYLAR HABERİMİZDE! 2023-07-17 Seyehatsever Projesi Sayesinde İstediğin Şehirde Ücretsiz Kalabilirsin TAKDİR TEŞEKKÜR ALAN ÖĞRENCİLERE MÜJDE! 2023-06-10 ÖĞRENCİLERE 1000 TL BAYRAM HARÇLIĞI! 2023-06-07 ÖĞRENCİYE VERGİSİZ CEP TELEFONU! CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI İŞSİZLİK MAAŞI NEDİR? NASIL ALINIR? NE KADAR OLDU? 2023-05-19 BU ŞAMPUANI KULLANMAYIN! Egzamanızın Sebebi Olabilir. 2023-05-19 Naci Görür, Malatya Depremiyle İlgili 6 Şubat Tarihini Belirterek Bir Uyarıda Bulundu. 2023-05-19 Kızılay 3000 TL Yardım Başvurusu! Kimler Faydalanabilir! 2023-05-06 Yeni 3600 Ek Gösterge Müjdesi! 2023-05-01 DİYET YAPMADAN KİLO VERMEK İSTER MİSİN? Maya Takviminin Gizemi ! 2023-04-26 İngilterede Gıda Krizi! 2023-04-25 YENİ EVLENENLERE MÜJDE! Faizsiz 150.00 TL Devlet Desteği. 2023-04-12 İftardan Sonra Hemen Sakın Tüketmeyin! 2023-04-03 Bursa Şehir Hastanesinde İlk Organ Nakli! Doç .Dr. Osman Serhat Güner ve Ekibi Hastalara Umut Oldu. 2023-03-31 TOGG ' un ŞARJ ÜCRETİ ? KM BAŞINA KAÇ PARA TÜKETİR ? 2023-03-31 Gündem! Pratik Bilgiler! Fırsatlar İçin Yukarıdaki Butonları Kullan ! İŞSİZLİK MAAŞI NEDİR? NASIL ALINIR? NE KADAR OLDU? 2023-03-24 Kırışmayan Yüzün Sırrı! 2023-03-23 KIYAMET VE SONRASINI ANLATAN BİR KAÇ FİLM! 2023-03-23 Ronaldo'nun Takım Arkadaşı olabilir. Galatasaray'ın Dev Yıldızı.. 2023-03-23 Ronaldo'nun Takım Arkadaşı olabilir. Galatasaray'ın Dev Yıldızı.. 2023-03-23 Barajlar Doluyor! Sevindiren Hava Tahmini.. 2023-03-22 18 Yaşını Aşan Herkes Başvurabilir! Aylık 1250 TL Devlet Desteği. 2023-03-22 Instagram'ın En Çok Takip Edilen Kadını! Rekabet Artıyor.. 2023-03-21 ÇOCUK YARDIMI NASIL ALINIR? 350 TL-650 TL ÇOCUK YARDIMI! 2023-03-20 Çok Fazla Su İçmek Sağlıklı mı ? Su Zehirlenmesi.. 2023-03-20 Kasko Hangi Durumlarda Ödeme Yapmaz? 2023-03-20 Kızılay A101 Yardım Kartı Nasıl Alınır? 2023-03-18 RAMAZAN AYI'NDA BESLENME İPUÇLARI! 2023-03-18 Kredi Çekecekler Dikkat! 2023-03-18 Dünya'nın En Sağlıksız Gıdalarından Biri! Vücut Kimyanızı Bozuyor! 2023-03-18 Çanakkale Zaferi’nin Anlam ve Önemi! 2023-03-18 ASPİRİN, EROİN VE MORFİN ORTAYA ÇIKIŞI! 2023-03-18 iPhone Cihazların Hızını Artıracak Sır..! 2023-03-17 EV HANIMLARINA 500 TL-1100 TL PARA DESTEĞİ NASIL ALINIR? 2023-03-13 BUNLARI YAPAN ERKEN YAŞLANABİLİR! Cilde zarar veriyor.. 2023-03-16 2023 RESMİ TATİLLER TAKVİMİ! 2023-03-16 2023 RESMİ TATİLLER TAKVİMİ! 2023-03-16 Avrupa'nın Devleri Arda Güler İçin Geliyor! 2023-03-16 Avrupa'nın Devleri Arda Güler İçin Geliyor! 2023-03-16 18 MART RESMİ TATİL Mİ ? Bankalar vs. Açık mı? 2023-03-16 'İzleyecek Bir Şey Kalmadı.' DİYENLERE AZ BİLİNEN 10 HARİKA DİZİ! 2023-03-16 Son Dakika 4,8 Büyüklüğünde Deprem 2023-03-16 E-Devlet Üzerinden Adres Değişikliği Nasıl Yapılır? 2023-03-16 Doğum Yardımı Nedir? Nasıl Alınır ? 2023-03-15 Saç Derisi Kaşıntısına Kesin Çözüm! 2023-03-03 1600 Yıllık Mezardan Çıkanlar Hayretler Yarattı. 2023-03-13 Depremlerin Ardından Trakya’daki Arsalara Yoğun İlgi! TikTok’un Yeni Ortağı !Tüm Detaylar.. 2023-03-15 Çin Ekonomisinde Toparlanma Eğilimi 2023-03-15 AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRINDA ARTIŞ! 2023-03-15 Hakan Çalhanoğlu’nun Performansı İtalya'da Sansasyonel Yarattı 2023-03-15 T.C Kimlik Numaranızı Nasıl Ezberliyorsunuz? Ezberleme Şeklinize Göre Zeka Türleri 2023-03-15 ABD'de Peş Peşe Banka İflası 2023-03-13 DASK'tan Hafif hasarlı Honutlara 72 Saatte Ödeme 2023-03-14 EYT Kredisi İçin Geri Sayım Başladı Belli Şartlar Olacak. 2023-03-14 Lady Gaga'nın Oscar törenindeki değişimi gündem oldu 2023-03-14 En Aşık Burçlar ! 2023-03-14 En Aşık GENÇ CİLDİN SIRRI! Cildin Nefes Almasını Sağlıyor.. 2023-03-13 O borçlar siliniyor! Meclis'ten geçti Resmi Gazete'de yayımlandı 2023-03-12 Galatasaray'ın yıldızı Nicolo Zaniolo gündem oldu! 2023-03-12 Ali Sunal'ın Deprem İsyanı.. 2023-03-10 Serdar Ortaç'ın Acı Kaybı. Kardeşi Serkan Ortaç Genç Yaşta Hayata Veda Etti. 2023-03-12 FBI ARAŞTIRMASINA GÖRE EN TEHLİKELİ BURÇLAR! 2023-03-12 Çok Bilinmeyen Sürpriz Sonlu Harika Filmler! İzlemeden Geçme! 2023-03-11 EV HANIMLARINA 500 TL-1100 TL PARA DESTEĞİ NASIL ALINIR? 2023-03-11 E-DEVLET BİRİKMİŞ PARA NASIL ALINIR ? 2023-03-11 EN İYİ 10 İNTİKAM FİLMİ ÖNERİSİ! Part 1 İzlemeden Geçme. 2023-03-06 Depremden Etkilenen Öğrencilere 1100 TL Para Yardımı! 2023-02-23 YAŞADIĞINIZ BİNANIN SAĞLAMLIK TESTİNİ NASIL YAPTIRABİLİRSİNİZ? 2023-02-25 ÜNİVERSİTELER TATİL EDİLDİ! PEKİ ÖĞRENCİLER BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR? 2023-02-15 Sismik izolatör nedir, ne işe yarar? Depremi ne kadar korur ? Maliyeti vs 2023-02-13 SON DAKİKA! OKULLAR 20 ŞUBATTA AÇILACAK! 1 Hafta Daha Uzatıldı. 2023-02-09 ŞARTLI EĞİTİM YARDIMI (Ş.E.Y) NEDİR? NASIL ALINIR? 2023-02-01 DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERİMİZ İSTEDİKLERİ OKULA NAKİL OLABİLECEK. SON DAKİKA! 2023-02-08 ZORUNLU DEPREM SİGORTASI (DASK) NASIL ALINIR? NASIL YAPTIRILIR? 2023-02-08 EVİNİN ALTINDAN FAY HATTI GEÇİP GEÇMEDİĞİ NASIL ÖĞRENİLİR? Güvenli Yardım Toplama Alanları! Yakın Bölgelerdeki Ücretsiz Otel-Pansiyon vs. 2023-02-07 Son dakika… Kahramanmaraş'ta 7,7 büyüklüğünde deprem! 2023-02-06 ÇOÇUĞU ÜNİVERSİTE OKUYAN AİLELERE MÜJDE! 2852 TL Aylık Maaş Yardımı. 2023-01-12 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMUN! BU AY NASIL GEÇECEK? 2023-02-01 TAKDİR TEŞEKKÜR ALAN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK MÜJDE! 5104 TL KARŞILIKSIZ ÖDEME! 2023-01-26 AĞRILARIN ŞİFRESİ EL VE AYAKLARDA! Akupunktur Noktaları DAR GELİRLİ AİLELERE KİRA DESTEĞİ! DEVLET KİRA YARDIMI! 2023-01-22 BİTCOİNDE AYI-BOĞA SAVAŞI! 2023-01-19 MEB’İN YAPTIĞI 2023 BURSLULUK SINAVI NEDİR? NE ZAMAN YAPILACAK? 2023-01-15 OCAK AYI NASIL GEÇECEK? BurçHaberlerim 2023-01-01 ELEKTRİK TÜKETİM DESTEĞİ’NE NASIL BAŞVURULUR? ŞARTLAR NEDİR? 2023-01-12 DOĞDUĞUNUZ YIL KADERİNİZİ BELİRLİYOR OLABİLİR! 2023-01-08 WHATSAPP MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OLARAK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ!WH 2023-01-05 ÇOCUK YARDIMI NASIL ALINIR? 350 TL-650 TL ÇOCUK YARDIMI! 2022-12-22 BURÇLARIN EN SEVİLMEYEN ÖZELLİKLERİ! 2023-01-04 SINAV HAFTASINDA İŞİNİZE YARAYACAK SİTELER! ÖĞRENCİLER BU HABERİ KAÇIRMASIN! 2023-01-03 Burçların Zeka Tarzları! 2023-01-03 WHATSAPP ARTIK BAZI TELEFONLARDA ÇALIŞMAYACAK! İŞTE O TELEFON MARKALARI! 2023’ün İLK GÜNLERİNDEN NELER OLDU?… 2023-01-01 Günlük Burç Yorumu! 2 Ocak Pazartesi 2023-01-02 KORKUNÇ KARADEDELER OLAYI VE FİLMİ! 2023-01-01 2023'ün En Şanslı Burçları! 2023-01-01 2023'te BURÇLARI NELER BEKLİYOR? 2022-12-31 İSMİNİZDEKİ GİZEMİ ÇÖZÜN! İsimden Karakter Analizi. 2022-12-30 Günlük Burç Yorumu! 30 Aralık Perşembe 2022-12-30 OYUN TEST EDEREK GELİR ELDE EDEBİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ? 2022-12-29 Günlük Burç Yorumu! 29 Aralık Perşembe 2022-12-29 Günlük Burç yorumu! 28 Aralık Çarşamba 2022-12-28 DOĞUM TARİHİNİZDE BİR SIR YATIYOR OLABİLİR.. 2022-12-27 E DEVLETTE BİRİKMİŞ PARANIZ OLABİLİR! BU PARA NASIL ALINIR? TÜYLER ÜRPERTEN EN İYİ 10 SERİ KATİL FİLMİ. Part-1 2022-12-26 DÜNYA DEVİ NUSRET'E MEN ŞOKUNDAN SONRA BİR ŞOK DAHA! 2022-12-22 AMAZONUN SAHİBİ JEFF BEZOS SERVETİNİ NASIL KAZANDI? NERDEN BAŞLAMAK GEREK? 2022-12-23 SON DAKİKA! CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI ASGARİ ÜCRET 8.500TL OLDU! MEMUR MAAŞLARI NE OLACAK? 2022-12-22 ÖĞRENCİLERE 500TL’LİK ULAŞIM DESTEĞİ! CUMHURBAŞKANI DUYURDU! 2022-12-21 ÇÖL TESTİNE HAZIR MISIN ? 2022-12-21 2022 Dünyanın En etkili 500 Markası! GOOGLE ZİRVEYİ KAPTIRDI! 2022-12-19 MESSİ Mİ? RONALDO MU? DEV ANKET! 2022-12-19 YOUTUBE’DE OYUNCAK KANALI NASIL AÇILIR? NASIL GELİR ELDE EDİLİR? 2022-12-17 DOĞALGAZ TÜKETİM DESTEĞİ’NE NASIL BAŞVURULUR? ŞARTLAR NELER? 2022-12-16 AİLE DESTEK ÖDEMESİ DETAYLARI VE BAŞVURU ŞARTLARI! 2022-12-16 REKLAM İZLEYEREK PARA KAZANABİLİRSİN! 2022-12-12 YAPILABİLECEK EN KOLAY İŞLERDEN BİRİ: GİZLİ MÜŞTERİLİK! İLKOKUL ORTAOKUL LİSE FARKETMEZ ÖĞRENCİLERE 1611 TL YARDIM 2023 GÜNCELLEMESİ! 2022-12-12 EN KORKUNÇ 10 TÜRK KORKU FİLMİ! 2022-08-12 2022’nin GOOGLE VERİLERİ! En Çok Arananlar! 2022-12-09 Vizesiz Gezebileceğiniz Ülkeler! 2022-12-07 FBI ARAŞTIRMASINA GÖRE EN TEHLİKELİ BURÇLAR! TÜRK ÜNLÜLER VE YAŞADIKLARI EŞSİZ EVLER! KISA SÜRELİ HAFIZA TESTİ! Inception Filmini Sevenlere Beğenecekleri EN İYİ 10 Film Önerisi! PART-1 2022-12-02 NETFLİX’TE YAYINLANAN AKIL KARIŞTIRAN FİLMLER! 2022-12-01 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN BAŞVURABİLECEĞİ KARŞILIKSIZ BURSLAR! 2022-12-01 GRETA FİLMİ KONUSU 2022-11-30 ARALIK AYINDA İZLENEBİLECEK EN İYİ 5 DİZİ! 2022-11-27 SON DAKİKA! KYK BURS BAŞVURU SÜRELERİ UZATILDI! 2022-11-25 CELAL ŞENGÖR UYARDI! 2022-11-23 Tüm Zamanların En iyi 10 Türk Filmi! 2022-11-22 Telefon ve Bilgisayarlarımızdaki Fotoğraflar Gerçekten Siliniyor Mu? 2022-11-21 Tüm Zamanların En İyi 10 Film Önerisi! 2022-11-21 ARAÇ SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE MÜJDE ! 2022-11-19 Dünyanın En Nadir Ayında Doğmuş Olabilirsiniz! 2022-11-18 Justin Bieber’ın Milyonlarca Dolar Ödediği NFT Eseri %80 Değer Kaybetti 2022-11-18 100 bin dolar harcayarak boyunuzu uzatabilirsiniz 2022-11-18 Elon Musk’ın satın aldığı Twitter zor zamanlar geçiriyor 2022-11-18 Dünyanın en yakışıklı ya da güzel ayında doğmuş olabilirsiniz 2022-11-18 Son dönemlerin en büyük tartışması Martı ve Taksiciler 2022-11-17 100.000 TL İLE NE İŞ KURABİLİRİM? 2022-10-24 Yurt Dışından Telefon Getirme Şartları Değişiyor İşte Yeni Kısıtlama ve Geçerli Olacağı Tarih AİLE DESTEK PAKETİ GÜNCEL BİLGİLER. Ne kadar destek sağlanıyor? Başvuru şartları? Nerden başvuru yapılır? 2022-10-21 ARABA FİYATLARI NE OLACAK? 2022-10-18 TOGG CEO’su Gürcan Karakaş: “100 yıldır araba üretenlere meydan okuyoruz!” 2022-10-18 ESKİ TELEFONUMU EN İYİ ŞEKİLDE NASIL SATABİLİRİM? 2022-10-18 Çocuğu Olan Aileler Müjde ! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı duyurdu ! Ailelere 400, 600 ve 1300 TL veriliyor! 2022-10-13 Elektronik Tamiri Yaparak Evden Para Kazanın! 2022-10-13 Çocuğu Okula Gidecek Ailelere 2337 TL Destek! 2022-09-09 İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine 1.611 TL yardımı! 2022-09-13 Tişört Tasarlayarak Para Kazanabilir misin? 2022-10-05 Video Düzenleme Yaparak Evden Para Kazanmaya Başla 2022-10-13
Haberlerim Var Sizde takip edin ve haberdar olun !

                   


Copyright © 2022 / AKKO Dijital